Оксамитова коробка
Розмір: Діаметр -30см
Висота -24 см
📎Також в нашому магазині Ви можете придбати інщі розміри.
Розміри в наявності :
Діаметр 30см висота 30см
Діаметр 30см висота 24см
Діаметр 25см висота 24см
Діаметр 23.5 см висота 21см
Діаметр 20см висота 18см
Діаметр 15см висота 16см
Діаметр 13см висота 13см
📎Кожен розмір можна придбати окремо
(ви можете замовити комплектацію в різні розмірах за вашим бажанням) . Ціна вашого комплекта буде складається від ціни кожного розміру
📎Кількість продукції на складі обмежена . Строк виконання вашого замовлення від 1 до 6 діб , в залежності від завантаження
! Колір може відрізнятись в залежності від індивідуального характеристик монітору
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Флористическая коробка |
| Материал | Бархат |
| Форма | Круглая |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Диаметр | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Полноцветная | Да |
Информация для заказа
- Цена: 430 ₴

