
Секатор флористический Garden Tools Профессиональный садовый секатор Ручной секатор для цветов
455 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SK5
+380 (67) 421-87-93
Секатор для різання гілок Garden Tools сталь
Секатор для обрізки гілок Garden Tools зроблений з японської інструментальної вуглецевої сталі SK5, це проста за складом пружинна сталь з додаванням хрому для кращого гарту. Добре тримає заточування, відома в основному завдяки своїй міцності. Використовуються для виготовлення різних ручних інструментів.Секатор садовий. У конструкції передбачений спеціальний замок, для замикання лез, який замикає леза і міцно їх фіксує в закритому положенні, вбереже від випадкового розкриття секатора в невідповідний моме
Характеристики
Використання обрізка кустів , дерев
Довжина ліза 6 см
Загальна довжина 215 мм
Вага 0,240 кг
Максимальний зріз 20 мм
Виробник Китай
Успішна обрізка допомагає зберегти здоров'я рослин силу, красу плодово-ягідних культур, покращує якість та продуктивність урожаю. Користуйтеся тільки гострими чистими інструментами. Не обрізайте вологі рослини, зрізайте нижче ознак хвороби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 215 мм |
| Вес | 0.24 кг |
Информация для заказа
- Цена: 455 ₴

